Запрошуємо на семінар «Таємниці Афродіти»

Даний курс підготовлений для тих дівчат і жінок, які не мають часу чекати і прагнуть дуже різких змін (за 2 дні) у своєму житті.

За 2 дні Ви
• Розпочнете відновлювати Вашу жіночу силу
• Станете більш впевненою в собі і відчуєте себе більш привабливою
• Відновите Ваш зв’язок з тілом і з самою собою
• Проекспериментуєте мистецтво флірту
• Зможете вибрати для себе нову, більш ефективнішу поведінку
• Навчитесь багатьом тонкощам інтимної спокуси!!!
• Вже ввечері зможете порадувати свого коханого своїми новими еротичними «штучками»!

З експрес-курсу «Таємниці Афродіти» починається вся наша жіноча школа.
Найчастіше до нас приходять жінки, які втомилися жити в чоловічих станах, робити кар’єру, заробляти гроші і скаржитися на слабкість чоловіків.
Або жінки, які довгий час жили для сім’ї, для дітей, батьків — тільки не для себе.
Або жінки, які в якийсь момент усвідомили, що у них начебто все є, але чогось не вистачає для того, щоб відчути себе щасливою жінкою: того самого чоловіка, самореалізації, чіткого знання «чого я хочу» і «як це зробити «. Багато хто з них прочитали масу психологічної літератури, навіть спробували якісь практики, але так і не поміняли своє життя.

Основна перевага формату тренінгу — у тому, що він базується на практиці. І жодна книга і навіть інформативний вебінар не замінять унікальної можливості пройти свого роду посвяту в жіночому колі, яким по суті є будь-який жіночий тренінг. Заново відчути своє тіло, навчитися управляти своєю жіночою силою, ходити в різних станах, транслюючи в світ жіночність і спокусу, відчувати енергію і вкладати її в дотик і погляд…

http://www.ukrtraining.com.ua/index.php/mini—trening-mistectvo-buti-zhinkoju.html

ukrtraining Автор

Жіночий клуб "СТИХІЇ УСПІХУ" запрошує на семінари: ЖІНОЧА ШКОЛА від тренінг-центру «Стихії успіху» запрошує дівчат і жінок, які прагнуть знайти і зберегти в собі істинну жіночність, сексуальність і чарівність які хочуть повірити в себе і позбутись від комплексів які планують знайти свою половинку і побудувати з нею гармонійні відносини які хочуть перевести відносини з чоловіком на новий рівень і стати справжньою жрицею кохання, які люблять жити яскраво.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

14 + четырнадцать =