«Вайвейшн. В пошуках себе», з Системними розстановками

Тренінг-Центр «ТОТЕМ» презентує:

«Вайвейшн. В пошуках себе»,
з Системними розстановками

м. Львів 11-12.10.2014

Вайвейшн (Vivation) — дозволяє через усвідомлене дихання покращити емоційний і фізичний стан здоров’я, підвищити в собі енергетичний потенціал, відчути радість від життя.

Без їжі та води людина може прожити декілька днів, без повітря — декілька хвилин. Дихання надзвичайно важливе для життя. Навчившись правильно дихати, Ви вдосконалюєте в собі вміння володіти своїм розумом і духом, значно підвищуєте свій енергетичний потенціал і підтримуєте його у високому життєвому тонусі.

Вайвейшн походить від латинського vivoживу. Головною особливістю методу є не лише вивільнення емоцій, як це пропонується в класичному ребефінгу чи холотропному диханні, а усвідомлення та прийняття витіснених у підсвідоме структур, таких як: комплекси, конфлікти, стреси, блоки, шаблони, імпринти, стереотипи, прив’язки.

Системні (родові) розстановки за методом Берта Хеллінгера — це ефективний метод, що дозволяє просто і наочно показати суть проблеми, швидко і точно виявити її корінь, усунути причини, які прив’язують людину до певних  відносин, психологічної, наркотичної, фінансової чи іншої залежності, обмежень свободи дій тощо.

На даному тренінгу: Як визначити своє життєве призначення? Як краще розуміти свою справжню природу? Як зрозуміти те, для чого ми народилися, для чого живемо і що робити у своєму житті? Як знайти своє покликання, свій шлях у житті? Що нам заважає визначити своє життєве призначення і як це подолати? Як краще вибрати свою сферу, свою  справу, що приносить повне задоволення? Як зрозуміти, що це дійсно ВАШ шлях?

Вайвейшн дає можливість:

— звільнитись від внутрішніх блоків, комплексів, шаблонів, стереотипів, прив’язок

— оздоровити організм, підвищити життєвий тонус

— гармонізувати стосунки

— зняти напругу, стрес

— позбутись шкідливих звичок, безсоння

— покращити своє матеріальне становище

— вдосконалити володіння власними емоціями та тілом

— здобути навик контролю та перерозподілу енергій для досягнення життєвих цілей

— довідатись, що відбувається з Вами, знайти ефективне рішення у Вашій ситуації, та прийти до ясності і позитивних змін у житті.

Коли людина стає повновладним господарем свого дихання, вона поступово змінює відношення до життя, і вивільняє приховані енергетичні запаси. Природна гармонія дихання невіддільно пов’язана з внутрішнім спокоєм, цілісністю та гармонією. Іншими словами, Ви зможете почати трансформацію фізичних і психічних перетворень у собі.

Приходьте на унікальний тренінг — синтез практики розстановок по Берту Хеллінгеру та Вайвейшн!

Ведучі тренінгу:

Михайло Простаков (м. Одеса) – інструктор Інтегративного дихання Вайвейшн, член Української Спілки Психотерапевтів, практикуючий психолог, сертифікований фахівець з позитивної психології та психотерапії, транскультуральної сімейної психотерапії та психосоматичної медицини, науковий кореспондент Інституту психології ім. Г.С. Костюка НАПН України,

Станіслав Єкімов (м. Львів) – спеціалізація «Психосоматика» (Московський Гештальт Інститут), керівник тренінгового центру «ТОТЕМ»,

Дати проведення: 11-12.10.2014 р.

Час: 14.00 — 21.00 год.

Місце: м. Львів, вул. Тарнавського, 106а. Фітнес-Центр «Санте»

Додатково для бажаючих: У неділю – вечірня сауна.

Умови участі за два дні:

Оплата включно до 06.10.2014 — 400 грн., до дня проведення — 500 грн., в день проведення — 600 грн. Приведіть друзів — і отримайте мінус 100 грн. за кожного (при умові участі друга в перший раз та навіть після оплати).
Можлива участь лише на один день (половина вартості), проте для глибиннішого досвіду рекомендується повних два дні.

Для учасників з інших міст — допомога з поселенням. У вартість входить кава-брейк.

Якщо у Вас День Народження в межах 29.09-12.10 – Візьміть участь безкоштовно!

Для участі в тренінгу ОБОВ’ЯЗКОВО заповніть АНКЕТУ
та зробіть передоплату для отримання знижки.

Ми повертаємо кошти за будь-який тренінг, організований ТЦ «ТОТЕМ», що Вам не сподобався.

Довідка: 067-670-5028; 063-241-1812 Станіслав Єкімов

Веб-сайт:            www.totem.org.ua

Interlan Автор

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

два + 11 =