Семінар-тренінг: «Сила Роду»

Тренінговий Центр «ТОТЕМ» презентує:

Семінар-тренінг: «Сила Роду»

м. Львів, 2728.04.2013

УВАГА! БЕЗКОШТОВНА презентація 27.04.2013 з 11.00-14.00

Тренінг побудований на основі Ведичних Слов’янських знань про суть Душі людини, Світобудови і взаємодії між ними та через призму сучасної психології. Змінивши стару модель свідомості, Ви зможете гармонізувати неприємні ситуації, зцілити душу і тіло, навчитесь створювати Ваше життя спокійним, гармонійним і цікавим. Засвоївши цю методику, Ви станете Господарем свого життя.

Теми семінару-тренінгу:

1. Сім поколінь. Людина лише існує у своєму роді, свідомо чи несвідомо, для роду і через рід. Вся родова Карма нам передається до сьомого покоління і далі проявляється особистою. Весь Всесвіт проявлений у нас і нашому роді, пізнати його та навчитись з ним взаємодіяти — значить пізнати та навчитись взаємодіяти з навколишнім Світом.

2. Внутрішній Мир людини. Пізнання внутрішнього Світу людини, свідомості, надсвідомості і підсвідомого, їхній взаємозв’язок із нашим вищим «Я» — дозволить зрозуміти генетичну пам’ять роду, і як вона записана в нашому генетичному коді, виявити задачі і шляхи реалізації, які поставив перед Вами ваш Рід. При виявленні родових проклять Ви усвідомите, як їх розпізнати і зняти. Завдяки унікальним Духовним практикам, Ви усвідомите причини родових хвороб і навчитесь їх ладувати, та виходити з негативних програм свого роду, сплануєте Правильне подальше направлення на одужання та покращення не тільки здоров`я, а й самого життя.

3. Лад Вашого Роду. Засвоївши основні принципи та навики духовних практик по ладуванню Вашого Роду, Ви благоприємно наладите психоенергетичний взаємозв’язок свого Роду, згармонізуєте родинні стосунки, усвідомите і зцілите Родовий Дух, налаштуєтесь на Нього і повернете Його Сили.

4. Сила свого Роду. Ви здобудете силу та знання, вміння та Духовні Скарби своїх прадідів та прабабусь, повернете Силу свого Роду та передасте ці Духовні нескінченні дорогоцінності своїм нащадкам.

Ведучий:

Одін Савіцький — Наставник, Духовний Вчитель, Родовий Волхв, цілитель, знахар, вчитель унікальних слов’янських ведичних практик, засновник Ведичної Школи Самопізнання «Древо Рода».

Детальніша інформація на сайті: http://drevoroda.in.ua

Дати проведення: 27-28.04.2013р.

Час: 11.00 — 19.00

Місце проведення:
м. Львів, вул. Родини Крушельницьких, 3 (школа йоги «Привітання сонцю»)

Умови участі за два дні:

Оплата до 22.04.2013 – 300 грн., до дня проведення – 400 грн., в день реєстрації – 500 грн. Приведіть друга — і отримайте мінус 100 грн. за кожного (навіть опісля оплати та при умові участі друга в перший раз). У вартість входить кава-брейк. Дозволяється участь лише на один день. Для іногородніх можливе поселення.

Для участі в тренінгу необхідно заповнити анкету (http://tinyurl.com/beu2xzx).

Обов’язкова передоплата для отримання знижки.

Ми повертаємо кошти за будь-який тренінг, організований ТЦ «ТОТЕМ», що Вам не сподобався.

Телефони для довідок:

+38(067)670 50 28; +38(063)241 18 12

Станіслав Єкімов (керівник ТЦ «ТОТЕМ»).

ВКонтакті: http://vk.com/odinlviv

Вебсайт:   www.sacral.lviv.ua

Interlan Автор

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

пять × четыре =