Психофізичний Тренінг «Вайвейшн. Потік Прийняття» методика Vivation (Інтегративний Ребефінг).

Тренінговий Центр «ТОТЕМ» презентує:

Психофізичний Тренінг «Вайвейшн. Потік Прийняття»,

методика Vivation (Інтегративний Ребефінг).

м. Львів 03-04.11.2012

Vivation (Вайвейшн) — походить від латинського кореня vivo — жити.  Дана методика дозволяє через усвідомлене дихання стати більш живим, підвищити в собі енергетичний потенціал, покращити емоційний і фізичний стан здоров’я,  злитись з єдиним потоком життя.

Метод Вайвейшн розроблений у 1975 році послідовниками засновника ребефінгу Джимом Леонардом і Філом Лаутом, які з’єднали у своєму методі досвід застосування східних практик фізичного та психодуховного розвитку і найкращих досягнень західної психології. На думку засновників, необхідне не лише вивільнення емоцій, як це пропонується в ребефінгу чи холотропному диханні, але і певна робота зі звільненими емоціями та переживаннями, алгоритм якої був сформульований у вигляді п’яти технічних прийомів (елементів) Вайвейшн.

Головною особливістю процесів «Вайвейшн» є можливість інтеграції (прийняття). У процесі дихання, йде прийняття та усвідомлення витіснених у підсвідоме структур, таких як: комплекси, конфлікти, стреси, блоки, паттерни, імпринти, табуйовані бажання тощо.

Зцілюючий вплив на психіку людини в різних дихальних практиках, неможливий без інтеграції отриманого досвіду, тобто без об’єднання раніше розрізнених частин свідомості в єдине ціле, до стану узгодженої взаємодії усіх рівнів, структур і елементів внутрішньої психологічної реальності. Саме навчання учасника тренінгу алгоритму інтеграції є особливістю дихальної практиці Вайвейшн.

Дізнатися більше про Вайвейшн можна за адресою http://vivation.ru

Серед ефектів дихальної практики Вайвейшн:

— Зняття напруги, стресів, безсоння;

— Володіння емоціями та тілом;

— Звільнення від багатьох внутрішніх блоків, комплексів, паттернів, імпринтів;

— Загальне оздоровлення організму, підвищення життєвого тонусу;

— Можлива відмова від шкідливих звичок;

— Регуляція та гармонізація енергетичних потоків;

— Навик контролю та перерозподілу енергій для досягнення життєвих цілей.

ПОТІК ПРИЙНЯТТЯ — це вміння зосередитися на своїй серцевої області, перебувати в ній і спостерігати Світ через неї. Вся справа в зміні точки зору. Негативні емоції порушують чистоту сприйняття і заважають побачити відповіді на Ваші питання. Вихід в Серцеву область, де немає душевних травм, а значить немає негативних емоцій, дозволяє розширити сприйняття, розглянути будь-які питання з неупереджених точок зору і створює приємні здорові емоційні стани.  Учасники тренінгу отримують досвід створення стану Потоку Прийняття, і зможуть згодом самостійно в ньому перебувати.

Ведучий тренінгу:

Михайло Простаков – інструктор Інтегративного дихання Вайвейшн, дійсний член Української  трансперсональної асоціації, практикуючий психолог, сертифікований фахівець з позитивної психології та психотерапії, транскультуральної сімейної психотерапії та психосоматичної медицини, науковий кореспондент Інституту психології ім. Г.С. Костюка НАПН України.

Вартість участі за два дні:

До дня проведення 350гр., та 450гр. в день реєстрації.
Також діє система знижок «приведи друга» — мінус 100гр. за кожного (при умові участі в перший раз).

Час проведення семінару:

З 11.00 до 20.00 години.

Увага!

Для участі в тренінгу необхідно заповнити анкету (www.ex.ua/get/36092639) та надіслати за адресою stas_y@ukr.net до 02.11.2012р. Обов’язкова передоплата для отримання знижки.

Нове місце проведення повідомляється лише після реєстрації.

Організатор:

Єкімов Станіслав (керівник ТЦ «ТОТЕМ»).

Телефон для довідок:

+38(067)6705028; +38(063)2411812

ВКонтакті: http://vk.com/event42607338

HTTP: www.sacral.lviv.ua

Interlan Автор

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

10 + 15 =