Психофізичний Тренінг «Вайвейшн. Потік Грошей»

Тренінговий Центр «ТОТЕМ» презентує:

Психофізичний Тренінг «Вайвейшн. Потік Грошей»,

методика Vivation (Інтегративний Ребефінг).

м. Львів 1516.12.2012

Vivation (Вайвейшн) — походить від латинського кореня vivo — жити.  Дана методика дозволяє через усвідомлене дихання стати більш живим, підвищити в собі енергетичний потенціал, покращити емоційний і фізичний стан здоров’я,  злитись з єдиним потоком життя.

Метод Вайвейшн розроблений у 1975 році послідовниками засновника ребефінгу Джимом Леонардом і Філом Лаутом, які з’єднали у своєму методі досвід застосування східних практик фізичного та психодуховного розвитку і найкращих досягнень західної психології. На думку засновників, необхідне не лише вивільнення емоцій, як це пропонується в ребефінгу чи холотропному диханні, але і певна робота зі звільненими емоціями та переживаннями.

Головною особливістю процесів «Вайвейшн» є можливість інтеграції (прийняття). У процесі дихання, йде усвідомлення та прийняття витіснених у підсвідоме структур, таких як: комплекси, конфлікти, стреси, блоки, патерни, імпринти, табуйовані бажання тощо. Зцілюючий вплив на психіку людини в різних дихальних практиках, неможливий без інтеграції отриманого досвіду, без об’єднання раніше розрізнених частин свідомості в єдине ціле, до стану узгодженої взаємодії усіх рівнів, структур і елементів внутрішньої психологічної реальності. Саме навчання учасника тренінгу алгоритму інтеграції є особливістю дихальної практики Вайвейшн.

Дізнатися більше про Вайвейшн можна за адресою vivation.ru

Серед ефектів дихальної практики Вайвейшн:

— Зняття напруги, стресів, безсоння;

— Володіння емоціями та тілом;

— Звільнення від багатьох внутрішніх блоків, комплексів, паттернів, імпринтів;

— Загальне оздоровлення організму, підвищення життєвого тонусу;

— Можлива відмова від шкідливих звичок;

— Регуляція та гармонізація енергетичних потоків;

— Навик контролю та перерозподілу енергій для досягнення життєвих цілей.

Через руки кожної людини протікає Потік Грошей. В одних він — величезний, у інших — замалий, у третіх — не такий, яким вони хотіли б його бачити. Управляти Потоком можливо тільки усвідомлюючи його природу. Інакше, Потік Грошей буде керувати Вами, а не Ви ним. А якщо Потік управляє Вами, то Ви в рабстві, і задоволення від Грошей буде змішано із «задоволенням» від рабства. Якщо Ви нервуєте з приводу Грошей або маєте стосовно грошей ілюзії, Ви не зможете ефективно управляти Потоком.

На тренінгу ми усвідомлюємо, що таке ГРОШІ насправді. Усвідомлення зробить тебе господарем ПОТОКУ.

Ведучий тренінгу:

Михайло Простаков – інструктор Інтегративного дихання Вайвейшн, дійсний член Української  трансперсональної асоціації, практикуючий психолог, сертифікований фахівець з позитивної психології та психотерапії, транскультуральної сімейної психотерапії та психосоматичної медицини, науковий кореспондент Інституту психології ім. Г.С. Костюка НАПН України.

Вартість участі за два дні:

Оплата до дня проведення — 300 грн., в день реєстрації — 400 грн. Приведіть друга — і отримайте мінус 100 грн. за кожного (при умові участі в перший раз). Можлива участь лише на один день. Для іногородніх можливе поселення. У вартість входить кава-брейк.

Час проведення семінару:

З 11.00 до 20.00 години.

Для участі в тренінгу необхідно заповнити анкету (http://tinyurl.com/bne7hun) до 14.12.2012 р.
Обов’язкова передоплата для отримання знижки.

Телефон для довідок:

+38(067)670 50 28; +38(063)241 18 12

Станіслав Єкімов (керівник ТЦ «ТОТЕМ»).

ВКонтакті: vk.com/lvivtantra

Вебсайт: sacral.lviv.ua

Interlan Автор

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

три × два =