Психофізичний Тренінг «Вайвейшн. Потік Енергії», методика Vivation (Інтегративний Ребефінг).

м. Львів 15- 16. 09. 2012

Vivation (Вайвейшн) — походить від латинського кореня vivo — жити. Дана методика дозволяє через усвідомлене дихання стати більш живим, підвищити в собі енергетичний потенціал, покращити емоційний і фізичний стан здоров’я, злитись з єдиним потоком життя.
Метод Вайвейшн розроблений у 1975 році послідовниками засновника ребефінгу Джимом Леонардом і Філом Лаутом, які з’єднали у своєму методі досвід застосування східних практик фізичного та психодуховного розвитку і найкращих досягнень західної психології. На думку засновників, необхідне не лише вивільнення емоцій, як це пропонується в ребефінгу чи холотропному диханні, але і певна робота зі звільненими емоціями та переживаннями, алгоритм якої був сформульований у вигляді п’яти технічних прийомів (елементів) Вайвейшн.
Головною особливістю процесів «Вайвейшн» є можливість інтеграції (прийняття). У процесі дихання, йде прийняття та усвідомлення витіснених у підсвідоме структур, таких як: комплекси, конфлікти, стреси, блоки, паттерни, імпринти, табуйовані бажання тощо.
Зцілюючий вплив на психіку людини в різних дихальних практиках, неможливий без інтеграції отриманого досвіду, тобто без об’єднання раніше розрізнених частин свідомості в єдине ціле, до стану узгодженої взаємодії усіх рівнів, структур і елементів внутрішньої психологічної реальності. Саме навчання учасника тренінгу алгоритму інтеграції є особливістю дихальної практиці Вайвейшн.

Дізнатися більше про Вайвейшн можна за адресою http:// vivation. ru

Серед ефектів дихальної практики Вайвейшн:
— Зняття напруги, стресів, безсоння;
— Володіння емоціями та тілом;
— Звільнення від багатьох внутрішніх блоків, комплексів, паттернів, імпринтів;
— Загальне оздоровлення організму, підвищення життєвого тонусу;
— Можлива відмова від шкідливих звичок;
— Регуляція та гармонізація енергетичних потоків;
— Навик контролю та перерозподілу енергій для досягнення життєвих цілей.

УВАГА!
Пізнаючи свої приховані можливості, кожен учасник тренінгу зігне металеву столову ложку, за допомогою енергії при мінімальному додатку мускульної сили.
Тому, кожному учасникові тренінгу слід принести з собою ложку, яка до кінця семінару перестане бути ложкою і перетвориться на сувенір, який свідчитиме про ваші нові здібності.

Ведучий тренінгу:
Михайло Простаков – інструктор Інтегративного дихання Вайвейшн, дійсний член Української трансперсональної асоціації, практикуючий психолог, сертифікований фахівець з позитивної психології та психотерапії, транскультуральної сімейної психотерапії та психосоматичної медицини, науковий кореспондент Інституту психології ім. Г. С. Костюка НАПН України.

Вартість участі за два дні:
До дня проведення 300гр., та 400гр. в день реєстрації, з можливістю ночівлі для іногородніх і львів’ян.
Також діє система знижок «приведи друга» — мінус 100гр. за кожного.

Час проведення семінару:
З 11. 00 до 20. 00 години.

Увага!
Для участі в тренінгу необхідно заповнити анкету (http:// www. ex. ua/ get/ 32402461) та надіслати за адресою stas_ y@ukr. net до 14. 09. 2012р. Обов’язкова передоплата.
Місце проведення повідомляється лише після реєстрації.

Організатор:
Єкімов Станіслав (керівник ТЦ «ТОТЕМ»).

Телефон для довідок:
+38(067)6705028; +38(063)2411812
ВКонтакті: http:// vk. com/ event42607338
HTTP: www. sacral. lviv. ua

admin Автор

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

2 − 2 =